Bramy garażowe, uchylne

Dzięki stabilnej konstrukcji i wygodnej obsłudze nasze bramy rolowane to najchętniej kupowane bramy garażowe w Europie. Perfekcyjne dopasowanie wszystkich elementów sprawia, że praca jest wyjątkowo lekka i cicha. Antywłamaniowe ryglowanie w dwóch punktach oraz napęd z fabryczną blokadą anty-wyważeniową, sprawiają, że nasze bramy rolowane cenione są szczególnie za ich bezpieczeństwo.

Bramy garażowe

Bramy garażowe, segmentowe i rolowane

Bramy segmentowe to nie tylko atrakcyjny wygląd. Są też wyjątkowo komfortowe, pracują lekko i cicho. Otwierają się pionowo do góry, dzięki czemu masz więcej miejsca w garażu. W zespoleniu z oryginalnym automatem stanowią doskonałe zabezpieczenie antywłamaniowe.


Brama garażowa jest jednym z ważniejszych elementów elewacji. Dlatego powinieneś nadać jej indywidualny wyraz. Pomożemy Ci w tym, oferując różne rodzaje poszycia wykonane ze stali, miedzi czy drewna oraz szeroką gamę kolorów. Będziesz się nią długo cieszył.

Brama segmentowa

Brama segmentowa

Brama segmentowa

Brama segmentowa

Brama segmentowa

Brama segmentowa

Brama rolowana

Brama rolowana

Bramy przemysłowe

W ciągu ostatnich 50 lat nasz dostawca rozbudował niepowtarzalną ofertę przemysłowych bram segmentowych. Nowe produkty oraz ciągłe ulepszanie detali w istniejących, to proces, nad którym stale pracuje wykwalifikowana grupa ekspertów. Bramy segmentowe posiadają standardowo system antywłamaniowy, chroniący Twoje mienie.


W naszej ofercie znajdują się również inne systemy bramowe, wykorzystywane w przemyśle. To między innymi kurtyny szybkobieżne, kurtyny wstęgowe, bramy i kraty rolowane oraz systemy przeładunkowe.

Brama segmentowa, przemysłowa

Brama segmentowa, przemysłowa

Brama segmentowa, przemysłowa

Brama rolowana, przemysłowa

Krata rolowana

Bramy wjazdowe

Przesuwna czy skrzydłowa, wybór należy do Ciebie, do nas wykonanie.

Brama skrzydłowa

Brama przesuwna